Már automata váltós autón is tanulhatsz!

Válaszd az automata váltós oktatóautót és tanulj sokkal könnyebben, gyorsabban!

Állami támogatás B kategóriás jogosítványhoz

KIK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ A TÁMOGATÁS?

Az 55/2018. (III. 23.) Korm. rendelete a közlekedési alapismeretek tanfolyam (KRESZ-tanfolyam) díjához nyújtott támogatásról 2018. július 1-én lépett életbe.

A támogatást az a személy veheti igénybe, aki

• a "B" kategóriás vezetői engedély megszerzéséhez szükséges sikeres közlekedési alapismeretek vizsgát 2018. július 1-jét követően tette le, és
  • a vizsga napján a 20. életévét még nem töltötte be.
  • a 20. életévét már betöltötte, de csecsemőgondozási díjban, gyermekgondozási díjban vagy gyermekgondozást segítő ellátásban részesült, valamint korábban a támogatást még nem vette igénybe és a "B" kategóriás vezetői engedély megszerzéséhez szükséges sikeres közlekedési alapismeretek vizsga letételére 2020. július 1-je után került sor.

Felügyeleti szervek

KAV Közlekedési Alkalmassági és Vizsgaközpont Nonprofit Kft.
2800 Tatabánya, Táncsics Mihály út 1/D.
Telefon:

Komárom-Esztergom Megyei Kormányhivatal Fogyasztóvédelmi Felügyelősége
2800 Tatabánya, Bárdos László utca 2.
Telefon: 34/309-303

Engedélyező hatóság

KAV Közlekedési Alkalmassági és Vizsgaközpont Nonprofit Kft.
1119 Budapest, Than Károly utca 3-5.

Expressz Autósiskola

Földi Tibor egyéni vállalkozó
Vállalkozói nyilvántartás száma:
Iskolavezetői oklevél száma:
E-598/2006
Felnőttképző nyilvántartási szám:
B/2021/001392
Székhely címe:
2800 Tatabánya, Alkotmány utca 40.

Az expresszautosiskola.hu tulajdonosa, üzemeltetője:

Iskolavezető:

Szerkesztők:

Weboldal megoldások egyszerűen, magyarul

Az expresszautosiskola.hu honlapon tett látogatások során egy vagy több cookie - apró információcsomag, amelyet a szerver küld a böngészőnek, majd a böngésző visszaküld a szervernek minden, a szerver felé irányított kérés alkalmával - kerül küldésre a honlapot meglátogató személy számítógépére, amely(ek) révén annak böngészője egyedileg azonosítható lesz, amennyiben ehhez a honlapot meglátogató személy világos és egyértelmű tájékoztatást követően kifejezetett (aktív) hozzájárulását adta a honlap további böngészésére irányuló magatartásával. A cookie-k kizárólag a felhasználói élmény javítása, a belépési folyamat automatizálása érdekében működnek. A honlapon használt sütik személy szerinti beazonosításra alkalmas információt nem tárolnak, az üzemeltető személyes adatkezelést e körben nem folytat.

Mutatószámok